SS101M010ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS101M010ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS101M010ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: SS101M010ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS101M010ST
Tau Wae SS101M010ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4657 pcs Pepa Raraunga SS101M010ST.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa SS Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 88mA @ 1kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.65 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.65 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SS103VD05CAQLF7
SS103VD05CAQLF7
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: RES NTWRK 2 RES 20K OHM TO236-3
I roto i te taonga: 5796 pcs
Tikiake: SS103VD05CAQLF7.pdf
RFQ
SS10-8
SS10-8
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #10 PVC 1"
I roto i te taonga: 452898 pcs
Tikiake: SS10-8.pdf
RFQ
SS100M025ST
SS100M025ST
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: SS100M025ST.pdf
SS100M050ST
SS100M050ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL