SS100M016ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS100M016ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS100M016ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: SS100M016ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS100M016ST
Tau Wae SS100M016ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5138 pcs Pepa Raraunga SS100M016ST.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa SS Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.9mA @ 1kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 22.56 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 22.56 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SS10-4
SS10-4
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #10 PVC 1/2"
I roto i te taonga: 488405 pcs
Tikiake: SS10-4.pdf
RFQ
SS100M050ST
SS100M050ST
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4664 pcs
Tikiake: SS100M050ST.pdf
RFQ
SS101M6R3ST
SS101M6R3ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: SS101M6R3ST.pdf
SS10-2
SS10-2
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #10 PVC 1/4"
Tikiake: SS10-2.pdf
SS101M010ST
SS101M010ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: SS101M010ST.pdf
SS103VD05CAQLF7
SS103VD05CAQLF7
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: RES NTWRK 2 RES 20K OHM TO236-3
Tikiake: SS103VD05CAQLF7.pdf
SS10-5
SS10-5
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #10 PVC 5/8"
Tikiake: SS10-5.pdf
SS10-3
SS10-3
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #10 PVC 3/8"
Tikiake: SS10-3.pdf
SS10-6
SS10-6
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #10 PVC 3/4"
Tikiake: SS10-6.pdf
SS10-8
SS10-8
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #10 PVC 1"
Tikiake: SS10-8.pdf
SS100M025ST
SS100M025ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL