SH2R2M200ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH2R2M200ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SH2R2M200ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: SH2R2M200ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SH2R2M200ST
Tau Wae SH2R2M200ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4122 pcs Pepa Raraunga SH2R2M200ST.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa SH Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 90.43 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 90.43 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SH277-2
SH277-2"
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: HEATSHRINK BLK 2"X4'
I roto i te taonga: 1645 pcs
Tikiake: SH277-2".pdf
RFQ
SH2B-05
SH2B-05
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
I roto i te taonga: 22129 pcs
Tikiake: SH2B-05.pdf
RFQ
SH2R2M160ST
SH2R2M160ST
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
Tikiake: SH2R2M160ST.pdf
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: HEATSHRINK BLK 4IN X 3FT
Tikiake: SH277-4.pdf
SH2B-02
SH2B-02
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POS CHASSIS MOUNT