SH2R2M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH2R2M050ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SH2R2M050ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: SH2R2M050ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SH2R2M050ST
Tau Wae SH2R2M050ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4105 pcs Pepa Raraunga SH2R2M050ST.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa SH Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 72.34 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72.34 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SH2R2M100ST
SH2R2M100ST
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 5722 pcs
Tikiake: SH2R2M100ST.pdf
RFQ
SH2B-05C
SH2B-05C
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
I roto i te taonga: 15061 pcs
Tikiake: SH2B-05C.pdf
RFQ
SH2B-62
SH2B-62
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE
Tikiake: SH2B-62.pdf
SH2R2M250ST
SH2R2M250ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: SH2R2M250ST.pdf
SH2R2M200ST
SH2R2M200ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Tikiake: SH2R2M200ST.pdf
SH2B-05
SH2B-05
Tikiake: SH2B-05.pdf
SH2R2M160ST
SH2R2M160ST
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
Tikiake: SH2R2M160ST.pdf
SH2B-02
SH2B-02
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POS CHASSIS MOUNT
Tikiake: SH2B-02.pdf
SH2R2M350ST
SH2R2M350ST
Whakaahuatanga: CAPACITOR ALUMINUM
Tikiake: SH2R2M350ST.pdf
SH277-3
SH277-3
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: HEATSHRINK BLK 3IN X 3FT
Tikiake: SH277-3.pdf
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: HEATSHRINK BLK 2"X4'
Tikiake: SH277-2".pdf
Whakaahuatanga: HEATSHRINK BLK 4IN X 3FT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel