SEKR47M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEKR47M350ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SEKR47M350ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: SEKR47M350ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SEKR47M350ST
Tau Wae SEKR47M350ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5684 pcs Pepa Raraunga SEKR47M350ST.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 338-2363
SEKR47M350ST-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 564.67 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 564.67 Ohm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.47µF