SEK4R7M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK4R7M350ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SEK4R7M350ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: SEK4R7M350ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SEK4R7M350ST
Tau Wae SEK4R7M350ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4429 pcs Pepa Raraunga SEK4R7M350ST.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa SEK Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 99mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 56.47 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 56.47 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose