MC12FA221J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA221J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC12FA221J
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 220PF 5% 100V 1210
Ngā Rauemi: 1.MC12FA221J.pdf2.MC12FA221J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC12FA221J
Tau Wae MC12FA221J Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 220PF 5% 100V 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4294 pcs Pepa Raraunga 1.MC12FA221J.pdf2.MC12FA221J.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa MC
Packaging Bulk Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 338-1003 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric) Te kaha 220pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC12FA221J-T
MC12FA221J-T
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 220PF 5% 100V 1210