MC12FA221F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA221F-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC12FA221F-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 220PF 1% 100V 1210
Ngā Rauemi: MC12FA221F-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC12FA221F-F
Tau Wae MC12FA221F-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 220PF 1% 100V 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23197 pcs Pepa Raraunga MC12FA221F-F.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa MC
Packaging Bulk Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric)
Te kaha 220pF