LP151M450C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP151M450C7P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP151M450C7P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: LP151M450C7P3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP151M450C7P3
Tau Wae LP151M450C7P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5781 pcs Pepa Raraunga LP151M450C7P3.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa SLP Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose