LP151M200C1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP151M200C1P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP151M200C1P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: LP151M200C1P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP151M200C1P3
Tau Wae LP151M200C1P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74578 pcs Pepa Raraunga LP151M200C1P3.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LP Ripple Current @ Low Frequency 509mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 712.6mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 338-4093
LP151M200C1P3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.65 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.65 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose