DPP2P47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP2P47K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPP2P47K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: DPP2P47K-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPP2P47K-F
Tau Wae DPP2P47K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5240 pcs Pepa Raraunga DPP2P47K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 140V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.630" W (32.00mm x 16.00mm) Raupapa DPP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) Ngā āhuatanga Low ESR
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono High Frequency, Switching