DPP2P33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP2P33K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPP2P33K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: DPP2P33K-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPP2P33K-F
Tau Wae DPP2P33K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4377 pcs Pepa Raraunga DPP2P33K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 140V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm) Raupapa DPP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.102" (28.00mm) Ngā āhuatanga Low ESR
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono High Frequency, Switching