CDV16FF331JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF331JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDV16FF331JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: CDV16FF331JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV16FF331JO3F
Tau Wae CDV16FF331JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80424 pcs Pepa Raraunga CDV16FF331JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Raupapa CDV16
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3106
CDV16FF331J03F
CDV16FF331JO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.90mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 1kV Radial Te kaha 330pF