CDV16FF331JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF331JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDV16FF331JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: CDV16FF331JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV16FF331JO3
Tau Wae CDV16FF331JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 47287 pcs Pepa Raraunga CDV16FF331JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Raupapa CDV16
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CDV16FF331J03 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.234" (5.94mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.90mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 1kV Radial Te kaha 330pF