CDLC302P2R7LR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDLC302P2R7LR
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP 3000F 0% +10% 2.7V CHAS MNT
Ngā Rauemi: CDLC302P2R7LR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDLC302P2R7LR
Tau Wae CDLC302P2R7LR Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP 3000F 0% +10% 2.7V CHAS MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4163 pcs Pepa Raraunga CDLC302P2R7LR.pdf
Putanga - Kua tohua 2.7V Te manawanui 0%, +10%
Whakamutunga Screw Terminals Rahi / Rahi 2.382" Dia x 5.669" L (60.50mm x 144.00mm)
Raupapa CDLC Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 65°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 0.26 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 3000F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.26 mOhm 1000 Hrs @ 65°C
Te kaha 3000F