CDLC152P2R7K04
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDLC152P2R7K04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDLC152P2R7K04
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP 1500F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Ngā Rauemi: CDLC152P2R7K04.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDLC152P2R7K04
Tau Wae CDLC152P2R7K04 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP 1500F 0% +20% 2.7V CHAS MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4624 pcs Pepa Raraunga CDLC152P2R7K04.pdf
Putanga - Kua tohua 2.7V Te manawanui -
Whakamutunga Screw Terminals Rahi / Rahi 2.390" Dia x 3.346" L (60.70mm x 85.00mm)
Raupapa CDLC Packaging Tray
Paa / Case Axial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 338-3375
Tae Mahi -40°C ~ 65°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 0.47 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1500F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.47 mOhm 1000 Hrs @ 65°C Te kaha 1500F