CD6CD150JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6CD150JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD6CD150JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD6CD150JO3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD6CD150JO3
Tau Wae CD6CD150JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18173 pcs Pepa Raraunga CD6CD150JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Raupapa CD6
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3082
CD6CD150J03
CD6CD150JO3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.173" (4.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.173" (4.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 15pF