CD6CD150DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6CD150DO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD6CD150DO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD6CD150DO3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD6CD150DO3
Tau Wae CD6CD150DO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 12753 pcs Pepa Raraunga CD6CD150DO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Raupapa CD6
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD6CD150D03 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.173" (4.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.173" (4.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 15pF