CD5FC910JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FC910JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD5FC910JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 91PF 5% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CD5FC910JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD5FC910JO3F
Tau Wae CD5FC910JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 91PF 5% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39885 pcs Pepa Raraunga CD5FC910JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) Raupapa CD5
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD5FC910J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.118" (3.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 91pF Mica Capacitor 300V Radial Te kaha 91pF