CD5FC910JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FC910JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD5FC910JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 91PF 5% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CD5FC910JO3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD5FC910JO3
Tau Wae CD5FC910JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 91PF 5% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 30115 pcs Pepa Raraunga CD5FC910JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) Raupapa CD5
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.118" (3.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 91pF Mica Capacitor 300V Radial
Te kaha 91pF