CD5EC680JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC680JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD5EC680JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 68PF 5% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CD5EC680JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD5EC680JO3
Tau Wae CD5EC680JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 68PF 5% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 73687 pcs Pepa Raraunga CD5EC680JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm) Raupapa CD5
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2905 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.118" (3.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 68pF Mica Capacitor 300V Radial Te kaha 68pF