CD5EC620JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC620JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD5EC620JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 62PF 5% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CD5EC620JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD5EC620JO3
Tau Wae CD5EC620JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 62PF 5% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 41682 pcs Pepa Raraunga CD5EC620JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm) Raupapa CD5
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.118" (3.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 62pF Mica Capacitor 300V Radial
Te kaha 62pF