CD42FD433JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD433JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD42FD433JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.043UF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD42FD433JO3F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD42FD433JO3F
Tau Wae CD42FD433JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.043UF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2850 pcs Pepa Raraunga CD42FD433JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 1.461" L x 0.421" W (37.10mm x 10.70mm) Raupapa CD42
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.063" (27.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.909" (23.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.043µF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 0.043µF