CD42FD393GP3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD42FD393GP3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.039UF 2% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD42FD393GP3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD42FD393GP3
Tau Wae CD42FD393GP3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.039UF 2% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2901 pcs Pepa Raraunga CD42FD393GP3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 1.449" L x 0.402" W (36.80mm x 10.20mm) Raupapa CD42
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.063" (27.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.902" (22.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 0.039µF