CD18FD332JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD332JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD18FD332JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 3300PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD18FD332JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD18FD332JO3F
Tau Wae CD18FD332JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 3300PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8290 pcs Pepa Raraunga CD18FD332JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm) Raupapa CD18
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD18FD332J03F Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 3300pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD18FD332JO3
CD18FD332JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 3300PF 5% 500V RADIAL