CD18FD302JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD302JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD18FD302JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD18FD302JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD18FD302JO3
Tau Wae CD18FD302JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9380 pcs Pepa Raraunga CD18FD302JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.681" L x 0.280" W (17.30mm x 7.10mm) Raupapa CD18
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 3000pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 3000pF