CD17FD241JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD241JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD17FD241JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD17FD241JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD17FD241JO3
Tau Wae CD17FD241JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 45705 pcs Pepa Raraunga CD17FD241JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.201" W (11.70mm x 5.10mm) Raupapa CD17
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 240pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 240pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD17FD271JO3
CD17FD271JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 54194 pcs
Tikiake: CD17FD271JO3.pdf
RFQ
CD17FD241JO3F
CD17FD241JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL