CD17FD201JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD201JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD17FD201JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD17FD201JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD17FD201JO3F
Tau Wae CD17FD201JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92187 pcs Pepa Raraunga CD17FD201JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Raupapa CD17
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3006
CD17FD201J03F
CD17FD201JO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 200pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 200pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD17FD241JO3F
CD17FD241JO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 49267 pcs
Tikiake: CD17FD241JO3F.pdf
RFQ
CD17FD201JO3
CD17FD201JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL