CD16FD682JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD682JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD16FD682JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 6800PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD16FD682JO3.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD16FD682JO3
Tau Wae CD16FD682JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 6800PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21168 pcs Pepa Raraunga CD16FD682JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.382" W (12.70mm x 9.70mm) Raupapa CD16
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa Q9032491A Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.234" (5.94mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.579" (14.70mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 6800pF