CD16FD472JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD472JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD16FD472JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD16FD472JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD16FD472JO3
Tau Wae CD16FD472JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 26983 pcs Pepa Raraunga CD16FD472JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.311" W (12.50mm x 7.90mm) Raupapa CD16
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa Q9032491C Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.234" (5.94mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.559" (14.20mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 4700pF