CD16FD302JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD302JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD16FD302JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD16FD302JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD16FD302JO3
Tau Wae CD16FD302JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 36555 pcs Pepa Raraunga CD16FD302JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.469" L x 0.252" W (11.90mm x 6.40mm) Raupapa CD16
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.234" (5.94mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 3000pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 3000pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD16FD241JO3F
CD16FD241JO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 56137 pcs
Tikiake: CD16FD241JO3F.pdf
RFQ
CD16FD331JO3
CD16FD331JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 330PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 49596 pcs
Tikiake: CD16FD331JO3.pdf
RFQ
CD16FD302JO3F
CD16FD302JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL