CD16FD271JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD271JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD16FD271JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD16FD271JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD16FD271JO3
Tau Wae CD16FD271JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 55169 pcs Pepa Raraunga CD16FD271JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Raupapa CD16
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2861 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.90mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 270pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 270pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD16FD241JO3
CD16FD241JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 73219 pcs
Tikiake: CD16FD241JO3.pdf
RFQ
CD16FD222JO3
CD16FD222JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 2200PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 60793 pcs
Tikiake: CD16FD222JO3.pdf
RFQ
CD16FD271JO3F
CD16FD271JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL