CD15FD241JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD241JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15FD241JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15FD241JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15FD241JO3
Tau Wae CD15FD241JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 78908 pcs Pepa Raraunga CD15FD241JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.201" W (11.70mm x 5.10mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-1079
CD15FD241J03
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 240pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 240pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD15FD241GO3
CD15FD241GO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 240PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 42193 pcs
Tikiake: CD15FD241GO3.pdf
RFQ
CD15FD251GO3
CD15FD251GO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 250PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 73207 pcs
Tikiake: CD15FD251GO3.pdf
RFQ
CD15FD241JO3F
CD15FD241JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL