CD15FD241FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD241FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15FD241FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 240PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15FD241FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15FD241FO3
Tau Wae CD15FD241FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 240PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 52928 pcs Pepa Raraunga CD15FD241FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.201" W (11.70mm x 5.10mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2851 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 240pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 240pF