CD10FD201FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD201FO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10FD201FO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 200PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10FD201FO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10FD201FO3F
Tau Wae CD10FD201FO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 200PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23404 pcs Pepa Raraunga CD10FD201FO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.209" W (9.90mm x 5.30mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD10FD201F03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.370" (9.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 200pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 200pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD10FD221FO3F
CD10FD221FO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 220PF 1% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 21898 pcs
Tikiake: CD10FD221FO3F.pdf
RFQ
CD10FD181GO3F
CD10FD181GO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 180PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 31142 pcs
Tikiake: CD10FD181GO3F.pdf
RFQ
CD10FD201FO3
CD10FD201FO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 200PF 1% 500V RADIAL