CD10FD201FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD201FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10FD201FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 200PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10FD201FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10FD201FO3
Tau Wae CD10FD201FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 200PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 24496 pcs Pepa Raraunga CD10FD201FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.209" W (9.90mm x 5.30mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.370" (9.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 200pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 200pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD10FD201JO3F
CD10FD201JO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 57593 pcs
Tikiake: CD10FD201JO3F.pdf
RFQ
CD10FD201FO3F
CD10FD201FO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 200PF 1% 500V RADIAL