CD10FD151JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD151JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10FD151JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10FD151JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10FD151JO3F
Tau Wae CD10FD151JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47870 pcs Pepa Raraunga CD10FD151JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2638
CD10FD151J03F
CD10FD151JO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 150pF