CD10FD151JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD151JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10FD151JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10FD151JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10FD151JO3
Tau Wae CD10FD151JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 49750 pcs Pepa Raraunga CD10FD151JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2812 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 150pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD10FD151FO3F
CD10FD151FO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 150PF 1% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 40692 pcs
Tikiake: CD10FD151FO3F.pdf
RFQ
CD10FD151JO3F
CD10FD151JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL