CD10FC271FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FC271FO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10FC271FO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 270PF 1% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10FC271FO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10FC271FO3F
Tau Wae CD10FC271FO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 270PF 1% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20096 pcs Pepa Raraunga CD10FC271FO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD10FC271F03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 270pF Mica Capacitor 300V Radial Te kaha 270pF