CD10FC271FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FC271FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10FC271FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 270PF 1% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10FC271FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10FC271FO3
Tau Wae CD10FC271FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 270PF 1% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21252 pcs Pepa Raraunga CD10FC271FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 270pF Mica Capacitor 300V Radial
Te kaha 270pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD10FC271JO3
CD10FC271JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 270PF 5% 300V RADIAL
I roto i te taonga: 31900 pcs
Tikiake: CD10FC271JO3.pdf
RFQ
CD10FC271FO3F
CD10FC271FO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 270PF 1% 300V RADIAL