BLC080J112B4A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
BLC080J112B4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLC080J112B4A
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8UF 5% 1.1KVDC RAD 4LD
Ngā Rauemi: BLC080J112B4A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLC080J112B4A
Tau Wae BLC080J112B4A Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 8UF 5% 1.1KVDC RAD 4LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19301 pcs Pepa Raraunga BLC080J112B4A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1100V (1.1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 230V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Raupapa BLC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa 338-3397
Tae Mahi -45°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.5 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 8µF Film Capacitor 230V 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Te kaha 8µF