BLC10G22LS-240PVTZ
AmpleonAmpleon
BLC10G22LS-240PVTZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLC10G22LS-240PVTZ
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3
Ngā Rauemi: BLC10G22LS-240PVTZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLC10G22LS-240PVTZ
Tau Wae BLC10G22LS-240PVTZ Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1622 pcs Pepa Raraunga BLC10G22LS-240PVTZ.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato SOT1275-3
Raupapa - Mana - Whakaputa 60W
Packaging Tray Paa / Case SOT1275-3
Ētahi Ingoa 1603-1119
BLC10G22LS-240PVTZ-ND
Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 19.7dB
Rautanga 2.11GHz ~ 2.2GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 28V 1.6A 2.11GHz ~ 2.2GHz 19.7dB 60W SOT1275-3
Whakatauranga onamata 1.4µA Tono - Whakamātau 1.6A