715P22396KA3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 715P22396KA3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 600VDC RAD
Ngā Rauemi: 715P22396KA3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 715P22396KA3
Tau Wae 715P22396KA3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 600VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98135 pcs Pepa Raraunga 715P22396KA3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm) Raupapa Orange Drop® 715P
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.772" (19.60mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.022µF