715P22396KA2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 715P22396KA2
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 600VDC RAD
Ngā Rauemi: 715P22396KA2.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 715P22396KA2
Tau Wae 715P22396KA2 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 600VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71249 pcs Pepa Raraunga 715P22396KA2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm) Raupapa Orange Drop® 715P
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 338-4363
715P22396KA2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.772" (19.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber