381LR331M420K452
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LR331M420K452 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 381LR331M420K452
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: 381LR331M420K452.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 381LR331M420K452
Tau Wae 381LR331M420K452 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21651 pcs Pepa Raraunga 381LR331M420K452.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa 381LR Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.54A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 402 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 402 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF