381LR331M250H022
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LR331M250H022 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 381LR331M250H022
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 381LR331M250H022.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 381LR331M250H022
Tau Wae 381LR331M250H022 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49383 pcs Pepa Raraunga 381LR331M250H022.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa 381LR Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 452 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 452 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF