32FD3702
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
32FD3702 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 32FD3702
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2UF 10% 370VAC QC TERM
Ngā Rauemi: 32FD3702.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 32FD3702
Tau Wae 32FD3702 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 2UF 10% 370VAC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4939 pcs Pepa Raraunga 32FD3702.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 370V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Quick Connect, Disconnect
Rahi / Rahi 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip Raupapa MPF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Momo Tae Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.813" (20.64mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 2.380" (60.45mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 2µF Nga tono Motor Run; Power Factor Correction (PFC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
32FD3702A-F
32FD3702A-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 2UF 10% 370VAC QC TERM
I roto i te taonga: 14627 pcs
Tikiake: 32FD3702A-F.pdf
RFQ
32FD3704
32FD3704
Whakaahuatanga: CAP FILM 4UF 10% 370VAC QC TERM
I roto i te taonga: 5443 pcs
Tikiake: 32FD3704.pdf
RFQ
32FD3702-F
32FD3702-F