32FD3701
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
32FD3701 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 32FD3701
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 370VAC QC TERM
Ngā Rauemi: 32FD3701.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 32FD3701
Tau Wae 32FD3701 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 370VAC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5847 pcs Pepa Raraunga 32FD3701.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 370V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Quick Connect, Disconnect
Rahi / Rahi 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip Raupapa MPF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Momo Tae Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.813" (20.64mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 2.380" (60.45mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 1µF Nga tono Motor Run; Power Factor Correction (PFC)