225P10591YA3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 225P10591YA3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 225P10591YA3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 225P10591YA3
Tau Wae 225P10591YA3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33030 pcs Pepa Raraunga 225P10591YA3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.252" L x 0.720" W (31.80mm x 18.30mm) Raupapa Orange Drop® 225P
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.969" (24.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.980" (24.90mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 100V Polyester Radial Te kaha 1µF