225P10496YA3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 225P10496YA3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 600VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 225P10496YA3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 225P10496YA3
Tau Wae 225P10496YA3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 600VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60162 pcs Pepa Raraunga 225P10496YA3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.252" L x 0.559" W (31.80mm x 14.20mm) Raupapa Orange Drop® 225P
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 225P10496YA3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.969" (24.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.909" (23.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 600V Polyester Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono DC Link, DC Filtering